Skip to content

[VLOG] Z ziemi wrocławskiej do Gniezna

Posted on:9 listopada 2022 at 16:18
Reading TIme:1 min czytania
Feature Image for  [VLOG] Z ziemi wrocławskiej do Gniezna

W tym roku udało się znów odwiedzić Wrocław, od którego zaczynam dzisiejszą wycieczkę. Dzięki czemu mogłem z Damianem pozwiedzać miasto wraz z Wyspą i Ostrowem Tumskim.

Data wycieczki: 2022-10-08

Pogoda od rana dopisała, ale ostatnie kilometry były sponsorowane przez deszcz (na szczęście do domu miałem bardzo blisko). Trasa została stworzona na bazie aktywności ze Stravy Krzysztofa (dzięki!). Całkiem fajna, nieco inna niż ta z sierpnia 2022 czy sprzed pięciu lat, ale znów - nie obyło się bez ➡️ Strava ✅ ~ 210 km

Video

https://www.youtube.com/watch?v=2QHMFv2aKUg

Strava

Galeria

Podsumowanie

Myślę, że film świetnie oddaje to, co faktycznie było na trasie. A było naprawdę fajnie i bez większych przykrych niespodzianek. Była jedna akcja z lokalnym szeryfem, który nie dość, że stwarzał większe zagrożenie niż my rowerzyści, to jeszcze celowo spowalniał nas (oraz jadących za nami kierowców aut w sobotnie południe). ¯\_(ツ)_/¯.

Lista rzeczy pokrywała się z poprzednią wyprawą do Gdyni. Od rana było nawet bardzo ciepło, ale z godziny na godzinę pogoda zaczęła się robić dosyć jesienna, to też profilaktycznie założyłem kamizelkę na bluzę.Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...