Skip to content

O mnie

Hej, z tej strony

Bobiko

Jest mi niezmiennie miło Cię tu widzieć. Jestem Kuba, lecz od lat identyfikuję się jako Bobiko (lub BobikoPL — w zależności od dostępności loginu). Z dumą reprezentuję rocznik ’87. Jestem szefem redaktorem naczelnym i sprzątaczką tego bloga

bobiko

Od 2018 roku prowadzę własną działalność jako Web Developer (szczególnie frontend). Naprawiam i optymalizuję, wymyślam, realizuję i tworzę rozwiązania, wymądrzam się i praktykuję – tak w skrócie można określić to, co robię w dziedzinie programowania.


Prowadzę bloga od 2007 roku

Jestem blogerem od ponad 10 lat i zaczynałem w czasach prehistorycznych, w których pojęcie blogosfery dopiero raczkowało, nie było Kominków czy Zombisamurai.

Zaczęło się zupełnie niewinnie, bo zapragnąłem mieć własny kącik w tym wirtualnym świecie. Piszę o wszystkim, co mnie zaciekawiło, wzbudziło kontrowersje, ale przede wszystkim piszę dla siebie, by móc wrócić do własnych notatek.


Cykloza

Większość wolnego, dostępnego czasu poświęcam na rowerową aktywność, poprzez połączenie turystyki z treningami.

bobiko as Biker

Mając na uwadze moje szerokie zainteresowania, staram się łączyć świat rowerów ze światem smartfonów, tu też elektronicznych gadżetów, stąd można poczytać recenzje o różnych aplikacjach, testowanych urządzeniach czy rozwiązaniach.

Przejrzyj wszystkie wpisy z kategorii Strefa Rowerowa


Niedosłuch

Nigdy nie skrywałem faktu, że mam obustronny niedosłuch, noszę aparaty słuchowe, które traktuję jak coś zupełnie naturalnego.

bobiko as hearing aids

Nieobce są mi problemy ze słuchem, z codzienną egzystencją, a zarazem staram się łamać bariery, udowadniając, że można więcej.

Przejrzyj wszystkie wpisy z kategorii Strefa Niedosłuchu


Kontakt

Jeśli masz pytania, propozycje lub uwagi, śmiało wyślij maila do mnie. Możesz pisać o dowolnej porze, staram się odpisać na każdą sensowną wiadomość, jaka przyjdzie.

Pamiętaj, byłoby mi miło, gdybyś w mailu przedstawił się i pokrótce opisał, czym się zajmujesz, jak mnie znalazłeś i dlaczego akurat do mnie napisałeś.

Ze wszystkich form kontaktowych, polecam e-mail – jest wolniejszy, ale daje dużo wyższą pewność, że przeczytam, że odpiszę i że wiadomość dotrze.