Skip to content

ArcNote: zrób zdjęcia prezentacjom

Posted on:24 maja 2013 at 18:20
Reading TIme:1 min czytania
Feature Image for  ArcNote: zrób zdjęcia prezentacjom

ArcNote to genialne narzędzie do tworzenia notatek na podstawie prezentacji multimedialnej. Gdybym był jeszcze studentem, byłby jedną z najważniejszych appek na moim smartfonie.

ArcNote

ArcNote to nie jest zwykła appka, która robi zdjęcia, umie je kadrować czy dostosować kontrast. Posiada bowiem takie rozbudowane narzędzia jak kadrowanie zdjęć robionych pod kątem, wyostrzanie obrazów i liter na zdjęciach oraz zestawy filtrów dostosowując kolory slajdów.

Screenshot_2013-05-16-09-19-53

Dopełnieniem aplikacji jest możliwość nagrywania komentarza prelegenta przez całą prezentację lub poszczególne fragmenty.

Screenshot_2013-05-16-09-19-26

Warto zwrócić uwagę, że funkcje nagrywania i robienia zdjęć są niezależne od siebie; tzn możemy w dowolnym momencie skorzystać z rejestratora dźwięków jak i z aparatu foto. Opcja współdzielenia nie powinna nikogo dziwić, toteż całą zgraną prezentację możemy udostępnić w formie pdf koleżankom i kolegom z roku.

Screenshot_2013-05-16-09-36-00

Przetestowane na żywo

ArcNote’a przetestowałem podczas InfoShare 2013 i zrobił na mnie pozytwne wrażenie jako kompleksowe narzędzie do gromadzenia notatek z różnych konferencji jak i wykładów. Evernote mógłby się powstydzić brakiem tak wyrafinowanych dodatków / pomocy dla studentów i gości konferencyjncyh

Sami sprawdźcie przykładowego PDF’a

[qrcode url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcsoft.arcnote&hl=pl” title=“ArcNote” price=“Za darmo “]Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...