Skip to content

[YT] Afrykańska niedziela

Posted on:11 sierpnia 2020 at 15:24
Reading TIme:1 min czytania
Feature Image for  [YT] Afrykańska niedziela

Zapowiadała się kolejna upalna niedziela, dlatego zaplanowałem start o wcześniejszej godzinie. Tym razem za cel obrałem kierunek południowy, czyli wizytę w nadwarciańskich rewirach, by na bieżąco modyfikować trasę powrotu do domu - z poziomu Komoot.

Video

https://youtu.be/3KCINZullo8

Podsumowanie

Dawno nie miałem tak pięknego i rześkiego poranka na rowerze, który z kolei był zapowiedzią bardzo upalnego dnia. W ubiegłym tygodniu regulowałem nowy nabytek (RC520) i przyjął się w niemal 100%. Pozostało to potwierdzić na kolejnym szosowym soloRide.

Jestem zadowolony.

Przez ponad 134 km nic nie stukało, nie pukało w kolanach, dupsko nie uwierało, ani też jajca nie bolały.

O Komoot

Przy projektowaniu niedzielnej trasy użyłem aplikacji Komoot, którą poleciło mi kilka osób. Skorzystałem z promocji (przecenia z 29.99 na 19.99 EUR), co jeszcze bardziej skusiło mnie do testowania tej aplikacji adhoc.

Pierwsze wrażenia? Jak najbardziej pozytywne, można wyeksportować plik GPX z poziomu aplikacji mobilnej i wrzucić go do Garmina w locie (tak jak to opisałem tutaj). Tej opcji brakuje w mobilnej Stravie, gdzie ściągnięcie pliku GPX wymaga logowania na stronie internetowej w wersji desktopowej.Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...