Skip to content

Wracam do pisania

Posted on:12 września 2018 at 09:15
Reading TIme:2 min czytania
Feature Image for  Wracam do pisania

Po kilkutygodniowej przerwie wracam do regularnego blogowania - a przynajmniej taki mam plan na ostatnie 3.5 miesiąca tego roku. Let’s go!

Sponsorem mojej długiej przerwy od blogowania jest mój Synek, urodzony w czerwcu. Chcąc być obecnym w jego życiu od narodzin i pomóc jego Mamie, trzeba było z czegoś zrezygnować i zwolnić tempo. Większość długoterminowych celów musiałem przesunąć na w czasie o kilka tygodni/miesięcy, a nawet rok i to pozwoliło mi zdystansować się od szarej rzeczywistości. Inaczej mówiąc, jedynymi zmartwieniami były pampersy z kupami, płacz i ogarnięcie w większości obowiązków domowych.

Pierwsze podejście do wyzwania

Plany na ponowny rozruch powakacyjny są spore i ze spokojem mógłbym zawrzeć je w ramach 12.tygodniowego wyzwania, którego chciałbym się podjąć. Na razie jest to na etapie doprecyzowania w Trello i oceny pod kątem S.M.A.R.T. (kojarzycie z pewnością TrzyPoziomy.pl Mirka Burnejko?). Więcej o 12 tygodniowym wyzwaniu możecie przeczytać u Jacka, a szczególnie zajrzyjcie do podsumowania, które pokazuje jak wygląda całość od strony praktycznej.

Rozmaite eksperymenty

To był dobry czas na różne eksperymenty, jak chociażby:

[gallery type=“rectangular” link=“file” size=“large” ids=“7625,7626,7627” orderby=“rand”]

Czyli jak widać, coś próbowałem robić w przerwie od domowych i ojcowskich obowiązków.

https://www.instagram.com/p/Bl29WgvhAoz/?taken-by=bobiko

https://www.instagram.com/p/BlipC96Bi8Y/?taken-by=bobiko

https://www.instagram.com/p/BmWKKSJhQM2/?taken-by=bobiko

Pierwszy cel - pisać regularnie

Jednym z planów na kolejny kwartał jest osiągniecie pułapu 12 wpisów na blogu, czyli post per tydzień o dowolnej tematyce. Przy czym nie będą to krótkie wpisy (takie to mogę pisać na Twitterze), ale minimum 500 słów, co jest całkiem realnym do osiągnięcia. Jest lista tematów, którymi chciałbym się z Wami podzielić (zwłaszcza recenzje i testy kolejnych rowerowych rzeczy :-P).

Mam nadzieję, że będziecie komentować :).

PS: Kolejny plan na kwartał, a właściwie na ciepłą jesień, to zakup rowerowej przyczepki dla Synka. Już zacząłem research i pierwsze wnioski mógłbym przedstawić na łamach tego bloga.

Stay tuned.Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...