Skip to content

Share Week 2015 wg. mnie

Posted on:20 marca 2015 at 16:39
Reading TIme:2 min czytania
Feature Image for Share Week 2015 wg. mnie

Po raz kolejny u Andrzeja ruszyła akcja ShareWeek 2015 i postanowiłem też przedstawić moje trzy propozyje i wyróżnienia.

O co chodzi

Ideą akcji jest polecenie trzech autorów blogów, których cenimy i/lub inspirujemy. O ile w przypadku Andrzeja historia jest bogata, o tyle w moim przypadku tylko w w 2013 roku wziąłem udział.

Zasady są proste i pozwolę zacytować:

 1. Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
 2. Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
 3. Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
 4. Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
 5. Dobrze się bawisz :)

Andrzej

Wszystko jasne, więc lecimy z poleceniem. I tutaj jest ogromny problem, bowiem obserwuję tak wiele blogów w Feedly i nie wiem kogo tutaj wyróżnić - chciałbym wszystkich ale nie można ;-).

Kolejność oczywiście przypadkowa.

Michał Górecki

Osobowość Michała jest tak barwna i znana, że nie trzeba specjalnie reklamować - w dużym uproszczeniu, gość od koszulkowo.com. Michał pozytywnie zaskakuje mnie swoimi wpisami, zarówno na blogu jak i na fejsie, o nie zawsze łatwej tematyce, choćby lajfstajlowej. Wystarczy przeczytać jeden wpis.

Rovver.pl Łukasza Gumowskiego

W odrożnieniu od bloga jednego Prosa, Łuksz pisze ludzkim językiem o swoim (pro amatorskim) podejściu do kolarstwa i całej otoczki. Porusza także tematy typowo ludzkie, choćby wywiad ze swoją żoną czy o kryzysach, których nie da się nię ominąć.

Muzyczne Zapętlone

Blog Kasi odkryłem zupełnie przypadkowo dzięki Twitterowi i od razu przypadł mi do gustu. Sporo ciekawych inspiracji, niezła dawka muzycznych faktów a przede wszystkim muzyka. Oby tak dalej.

Wyróżenia

Kurcze - to niesprawiedliwe ze tylko 3 blogi mozna wylistować. Dlatego też postanowiłem wyróżnić poniżej nastepujące blogi:

 1. Na-Rower - rowerowy blog Maćka Sobola, ktory w tym roku ruszył z pierwszym podcastem rowerowym.
 2. WięcejLuzu - lajfstajlowy blog Krzyśka H., czytam dla relaksu po godzinach pracy
 3. Mike & Mary - Tym razem blog państwa Góreckich, dający wiele do myślenia w kontekście bliskich osób, rodziny i otoczenia.
 4. Sylwester Kozak - O efektywnej pracy, jak można pracować lepiej i wypracować dużo lepszy komfort. Pozwolę wyróżnić Wprowadzenie do GTD
 5. ferrante.pl Daniela Wielgosika - jedyny programistyczny blog w tym zestawieniu ale nie samym programowaniem człowiek żyje i Daniel udowadnia to tym wpisem.


Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...