Skip to content

Play24

Posted on:16 września 2014 at 14:26
Reading TIme:1 min czytania
Feature Image for  Play24

O Play24 można wiele pozytywnych rzeczy napisać, zwłaszcza fenomenalna jest mobilna aplikacja, która skutecznie zastępuje wersję desktopową. Tyle teorii bo w praktyce bywa różnie.

Dostęp do serwisu za pomocą wersji desktopowej jak również z mobilnej aplikacji powinien być dostępny zawsze bez względu na to, czy mamy abonament czy na kartę oraz w trakcie ograniczonego internetu (tzw lejek z powodu przekroczonego transferu).

Na przełomie sierpnia i września miałem okazję przekonać się, że operator nie do końca przemyślał problem z dostępem do portalu w trakcie ograniczonego internetu czy wręcz niedziałającego internetu. To, w jaki sposób wykorzystałem 4gb (2+2) pozostawię na później ale do jasnej cholery dlaczego nie można skorzystać z aplikacji play24?

A wszystko przez SMS, który otrzymałem od operatora, informującego o limicie oraz opcji 500MB do wykorzystania.

[gallery columns=“2” link=“file” ids=“2869,2870”]

Pierwsza próba odpalenia pakietu nie udała się, druga także i to było zbyt wiele, więc logiczną konsekwencją było logowanie za pomocą aplikacji. Ostatecznie skorzystałem z telefonu do biura obsługi klienta, którego pracownik był zdziwiony brakiem możliwości logowania z powodu lejka.

Tak, poleciała Reklamacja, która miała wyjaśnić skąd takie pomyłki i niech technicznie to ogarną. Nie chodzi o wygodę ale o sens korzystania z aplikacji mobilnej. Jak to ujął Konsultant: Sprawa jest w toku i na pewno będzie tak, jak przedstawiłem…Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...