Skip to content

BlogDay 2014

Posted on:1 września 2014 at 01:14
Reading TIme:1 min czytania
Feature Image for  BlogDay 2014

W końcu mam chwilę, aby podzielić się z Wami lista 5 blogów w ramach blogDay 2014 / blogdaychallenge, które czytam od dłuższego czasu i polecam Waszej uwadze.

  1. BLOG BISZOPA Jednym z niewielu blogów, którego autor potrafi ciekawym językiem opowiadać o mniej znanej historii. Nie wiem, skąd czerpie inspirację i tematy ale to robi świetnie a każdy wpis to potężna dawka wiedzy, nie tylko o narodzie ale i o naszych przodkach.

  2. Rowerowe Porady Każdy rowerowy amator powinien dodac ten adres do listy obserwowanych blogów, zwłaszcza rowerowych. Łukasz opisuje tematy rowerowe ciekawym językiem i jak widać, robi to cholernie dobrze.

  3. Xouted.com Lubie czytać autorskie komentarze odnośnie świata rowerowego, co prezentuje blog Marka Tyńca - uwielbiam serię loverove.

  4. Wikyu.net Wiktor to człowiek nietuzinkowy, którego szukać ze świecą należy. Miewa oryginalne pomysły i jeszcze chętniej je realizuje. Łączy nas pasja rowerowej turystyki, zwłaszcza tej górskiej ale w większości rzeczy dziela nas poglądy, za co szanuje. No i wreszcie pisze tego cholernego bloga ;)

  5. Partyzant.in - Z Jarkiem, podobnie jak z Wiktorem, znam się od wielu wielu lat, zarówno wirtualnie jak i realnie. To człowiek, który inspiruje mnie w wielu sprawach jak również sprowadza czesto na ziemię, przywołuje do porządku. I cieszę się, ze w końcu ustabilizował z blogiem od czasu do czasu napisze interesującego posta (oby częściej).  Dodam, że jest współautorem innego serwisu -  http://pinchfork.pl

To tyle na koniec dzisiejszego długiego dnia. Kończę, pisząc mobilne z łóżka ;).

Dobrej nocyMożesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...