Skip to content

BlogDay 2013

Posted on:31 sierpnia 2013 at 11:31
Reading TIme:1 min czytania
Feature Image for  BlogDay 2013

Dziś ostatni dzień miesiąca, który ktoś kiedys ustanowił dniem bloga. W minionych latach sam brałem udział w tej serii, opisując to tutaj ale święto zaczęło tracić na znaczeniu wraz ze wzrostem popularności blogów i vlogów (youtuberów).  Aby tradycji stało się zadość, zapodam listę 3-5 blogów, na które od czasu do czasu zaglądam.

W tym roku opublikowałem takową listę w ramach akcji #shareweek, którą moderował Andrzej z JestKultura. Ona jest nadal aktualna , więc polecam przejrzeć i ten wpis.

  1. Pijaru Koksu - kto nie zna Kuby, choćby internetowo, ten trąba. Facet opisuje  o wszystkim, co dotyczy spraw stricte marketingowych i PR.  Przejrzycie wpisy zwłaszcza podsumowanie Tygodnia czy Pijaru Ficzery, to będzie na bieżąco.
  2. Baba na Rowerze -  tematyka rowerowa, którą prowadzi Paulina, fizjoterapeutka. Ciekawy sposób prowadzenia bloga w formie zapisków treningowych. Warto też zajrzeć na fanpejdż.
  3. Czujnym Okiem - Człowiek - Android, tak można w skrócie określić postać Bartka Dula, śledzącego rozwój Androida i branży mobilnej w Polsce i na świecie. Chciecie wiedzieć o nowościach, spytać  o opinię, to zacznijcie śledzić i twittera ;-)
  4. mobilna.pl - to kolejny blog poświęcony tematyce mobility, ale tym razem przez Kamila Brzezińskiego, którego nie muszę przedstawiać.
  5. Mr.Vintage - Michał Kędziora dwoi się i troi aby płęć męska w Polsce godnie wyglądała. Jak ktoś słusznie napisał *To taki profesor Miodek mody męskiej*.  Źródło wiedzy i inspiracji
  6. iPatrycja - blog prowadzony przez geek-girl, która opisuje mobilne technologie  oczyma kobiety i mamy i żony.

To wszystko w tym wydaniu. Przy okazji zapraszam na rowerowego bloga, któremu poświęcam sporo czasu. Pewnie, że odbywa kosztem głównego bloga ale sezon letni rządzi własnymi prawami. :)

zdjęcie: FlickrMożesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...