Skip to content

Kolejna seria obniżek w Google Play, tym razem z okazji 25 mld pobrań!

Posted on:26 września 2012 at 22:09
Reading TIme:1 min czytania
Feature Image for  Kolejna seria obniżek w Google Play, tym razem z okazji 25 mld pobrań!

W dniu dzisiejszy Wielki Wujek Google poinformował, że jego sklep z aplikacjami odnotował 25 miliardów pobrań! I z tej okazji zorganizował wielką zniżkę cen na gry i aplikacje do $0.25 czyli przy dzisiejszym kursie 80 groszy! Tak gwoli przypomnienia, Podobna duża akcja miała miejsce w grudniu 2011 roku, z okazji 10 mld pobrań a ceny oscylowały na poziomie 33 groszy!

 Pewien mankament

Poza aplikacjami i grami, przygotowano także przeceny dla 25 filmów, książek, albumów muzycznych i magazynów. Tylko co z tego, że tego typu usługi w Polsce są niedostępne :(. I szczerze powiedziawszy, wątpię żeby miało to się zmienić - podobnie jak z wizami dla Nas, totalna porażka.

Mam nadzieję, że będzie co najmniej po równo aplikacji i gier, bo w poprzedniej edycji to była istna katastrofa.

Dzień pierwszy

Jak widzimy, przecenione są następujące aplikacje:

Tyłka nie urywa ale nie zapominajcie o tym, że jest to pierwsza “14” i być może w kolejnych dniach pojawi się godna polecenia appka. Ale jeśli już to polecam zdecydowanie  OfficeSuite Pro 6 i Angry Birds Space. Z mieszanymi uczuciami przyglądam się Runtastic Pro (w zasadzie to niepotrzebnie, bo mam przeceiż Endomondo Sports Pro oraz zastanawiam się nad Tasks’ami ;]

Także ten, pilnujcie googlePlay, jeśli chcecie tanio coś kupić;-).

ps: nie zapominajcie sie pochwalić zakupami ;]Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...