Skip to content

Kolejny konkurs SMS - 7363 smsquiz.pl

Posted on:21 lutego 2012 at 01:38
Reading TIme:2 min czytania
Feature Image for  Kolejny konkurs SMS - 7363 smsquiz.pl

Kolejny temacik związany z spam sms, którym tym razem funduje firma  CT Creative Team, znana m.in. z Wapstera - pamięta to ktoś? Te wszystkie logosy, dzwonki i konkursy za n-ty złotych?!

Kłamliwa treść

Moim zdaniem, organizator celowo prowadza w błąd ludzi, “gwarantując” nagrody za sam udział w konkursie, że niby ja jescze nie odebrałem nagrody - w sumie od 3 miesięcy otrzymuję takiego smsa. Muszą miec niezły tupet.

Reklamacje

Oczywiście nie wspomniano o regulaminie, do którego właśnie podlinkuję. Ten sam bełkot co w poprzednich tematach  ale najciekawsze jest to, ze aby złożyc reklamację, nalezy wysłać list tradycyjną pocztą:

Reklamacje należy zgłaszać na piśmie, na adres Organizatora tj. CT Creative Team S.A. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, z dopiskiem „Reklamacja”. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem, numer telefonu, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego SMS Specjalny, datę i godzinę wysłanego SMS Specjalny, podpis. Reklamacje „anonimowe” nie będą rozpatrywane

Ale na szczęście można wysłać sms / email z rezygnacją subskrypcji konkursów od Wapstera, powinien:

W przypadku, gdy Uczestnik nie jest zainteresowany otrzymywaniem bezpłatnych komunikatów o usługach WapSter, będących elementem realizacji Usługi, winien wysłać SMS-a o treści „STOP” pod numer specjalny 2800 (koszt zwykłego komunikatu SMS zależy od aktualnej taryfy posiadanej przez Użytkownika) lub wysłać e-mail na adres: wapster@wapster.pl albo skontaktować się telefonicznie pod numerem (22) 331 93 38 lub wysłać faks na numer (22) 331 93 94. W takiej sytuacji Organizator powstrzyma się od wysyłania komunikatów, chyba że Uczestnik ponownie przystąpi do korzystania z Usługi. Wysłanie komendy STOP pod numer 2800 nie powoduje dezaktywacji Programu  Joker Extra ani zablokowaniem swojego uczestnictwa w Quizie.

 Wapster - kiedy to było?!

Podejrzewam ze młodzi uzytkownicy nie beda pamietać tych czasów, kiedy sie szalało i ściągało z gazet różne melodie bądź tapety / logosy, bo wówczas telefon był cool i mozna było poszpanować wśród rówieśników. Nie były to tanie przyjemności (czesto powyzej 10zł) ale można było nieźle kombinować.

I w ogóle jestem zdziwiony, ze takie serwisy funkcjonują do dnia dzisiejszego.Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...