Skip to content

Jednak ICS dla LG Optimus 2X będzie!

Posted on:2 listopada 2011 at 16:12
Reading TIme:2 min czytania
Feature Image for  Jednak ICS dla LG Optimus 2X  będzie!

Okazuje się, że cuda się zdarzają, czego potwierdzeniem jest informacja opublikowana na fanpage LG, czyli producent jednak nie robi z konsumentów jaj.  Zatem z radością dementuję moją poprzednią notatkę o ICS a z informacji wynika, że nie tylko LG2X otrzyma ICS ale także inne high-end’owe modele, łącznie z LG3D. Jedyną niewiadomą jest czas, którego nie określono a poproszono o śledzenie wszelkich informacji.. To teraz licytujmy: ile to czasu im zajmie?

Potwierdzenie

To bardzo ważna informacja dla każdego użytkownika nowych modeli, które w ostatnich miesiącach szum na rynku zrobiły i też były przedmiotem dyskusji na blogach wielu polskich bloggerów. Prawdą jest to, że buzz w serwisach społecznościowych jest traktowany poważnie i analizowany przez osoby d/s wizerunku firmy bądź producenta.

Aktualizacja statusu LG Mobile to takze zaprzeczenie plotek, jakoby Google pogroził producentowi i ograniczył dostęp do źródeł najnowszej wersji Androida.

Jednakże nie wiadomo, czy należy spodziewać się kolejny aktualizacji  z linii 2.x.y, które są dostępne dla nielicznych producentów oraz drogą nieoficjalną czy CM 7.

Aktualizacja do 2.3.4

Także od wczoraj jest możliwa aktualizacja modeli niebrandowanych, pochodzących z Europy. Z informacji for wynika ze:

Oczywiście, próbowałem zrobić aktualizację telefonu via OTA i z poziomu LG Update, ale niestety jest to niemożliwe. Nie wiem z czego to wynika ale podejrzewam, że jednak mam brand soft (aczkolwiek nie widzę tutaj żadnego powiązania z operatorami). Na chwilę obecną jestem w kontaktcie z polskim supportem LG, któremu wyjaśniam wrześniową aktualizację (są w szoku) i otrzymałem od nich pytanie, czy aby na pewno mam niebrandowany tel.

Jeśli potwierdzi się to, wówczas albo poczekam za aktualizacją do grudnia albo sfleszuję i przetestuję v20L. Ostatecznie wgram CM, do którego namawiają mnie użytkownicy. :)

Póki co, śledzę z uwagą post na Android.com.pl.

(źródło)Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...