Skip to content

Wygraj słuchawki bezprzewodowe!

Posted on:26 maja 2011 at 13:51
Reading TIme:1 min czytania

LG 2X P990Jako, że całkiem niedawno opublikowałem reckę o jednym z najnowszych modeli LG, Streetcom przygotował dla Was fajny i prosty konkursik. Nagroda główna (i jedyna) to bezprzewodowe słuchawki do telefonu marki LG.

Nagroda główna

Powyższy model to LG HBM 585, specyfikację i różne ciekawe info może znaleźć na stronach LG. Nie powiem, fajna rzecz - przyda sie zrowerowanym i/lub zmotoryzowanym czytelnikom.

Co należy zrobić?!

Jak już wspomniałem jest to prosty konkursik, wręcz banalny, który wymaga od Was jedynie pomysłowiości i inwencji twórczej.

Czyli napisać krótką wypowiedź (max trzy wypowiedzi) na temat:

Historia z telefonem, która odmieniła moje życie…

a następnie przesłać do mnie adres: konkurs@bobiko.pl (temat: Konkurs LG) do 31 maja, do godziny 13:00.

Pamiętajcie o podaniu prawidłowego adresu e-mail, abym mógł skontaktować sie z Zwyciężcą.

Ogłoszenie wyniku

To jest trudne do przewidzenia, aczkolwiek zakładam, że 1 czerwca 2011 opublikuję nadesłane przez Was maile oraz moją decyzję odnośnie Zwycięzcy.

Regulamin konkursu

Zanim weźmiecie udział w konkursie, zapoznajcie się z [regulaminem konkursu](http://dl.dropbox.com/u/98528/blog/REGULAMIN_KONKURSU_DLA_CZYTELNIK%C3%93W_BLOGA_LG Swift 2X.pdf). Wysyłając e-maila, akceptujesz regulamin. Czyli wszystko jasne. W przypadku braku kontaktu z Zwyciężcą, wybiorę nowego.

Przypominam!

Napisać krótką wypowiedź (max 3), przesłać na adres konkurs@bobiko.pl do 31 maja do godziny 13.00 - macie na to aż 5 dni! Jeśli macie jakieś uwagi, to śmiało, piszcie w komentarzach.

Post Scriptum

Wiem, że w komentarzach można napisać konkursowe wypowiedzi, aczkolwiek Jogger nie przechowuje adresów mailowych a jedynie adresy WWW i dlatego chciałbym uniknąć komplikacji.Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...