Skip to content

LG 2X w moich rękach!

Posted on:10 maja 2011 at 19:33
Reading TIme:2 min czytania

Na szybko wpis: mój LG doczekał się młodszego brata, który jest obecnie high-end’owym modelem LG. Mowa oczywiście o LG X2 z dwurdzeniowym procesorem Tegra2, taktowanym częstotliwością 1GHz, do tego pamięć operacyjna wynosi 512 MB. Mam okazję przetestować ten telefon przez najbliższe 2 tygodnie a na końcu odbędzie się fajny konkursik dla Was.

Na początek:

Wszystko odbywa się dzięki agencji Streetcom i polskiemu oddziałowi LG. Jak już wspomniałem, najbliższe 2 tygodnie będą bardzo intensywne pod względem testowania, grania (oj :D), nawigowania etc. Dlatego też, już teraz możecie zadawać pytania, prośby i uwagi na co zwracać uwagę i co jeszcze przetestować. Na pewno nie zabraknie porównania z moim obecnym telefonem oraz z innym modelem, także wyposażonym w system Android.

Specyfikacja

Na początek specyfikacja telefonu:

Tak, LG dotarł do mnie z system 2.2.2 ale producent zapewniał, ze niebawem (podobno na przełomie czerwca i lipca) pojawi się aktualizacja do 2.3 aka Gingerbread - szkoda, że jednak nie postarał sie wraz z premierą.

Pierwsze wrażenia?

Po prostu inny wymiar użytkowania tego typu telefonu. Każde polecenie jest zrealizowane niemal błyskawicznie, bez żadnego zająknięcia. Nowością dla mnie to są gesty (np. przesuwanie kursora tekstu w lewo/prawo/góra/dół.

Telefon jest o wiele większy od mojego swifta i osoby z małymi dłońmi mogą mieć problemy z ogarnięciem całego telefonu - ja jakoś daję radę ale póki co, ładuje się i odpoczywa przed testami.

Systemowe wsparcie dla PrintScreen’a - w końcu ktoś pomyślał, że to jedno z głównych powodów, dla których zwykli userzy wgrywają roota do telefonu.

I dlatego postanowiłem dokupić startówkę Orange Free - Internet na kartę. Zawsze byłem ciekawy jak radzi sobie z netem w mojej okolicy. Tak więc, będę nosił przy sobie 2 telefony z 2ma numerami..uh..;-)

Będzie to naprawdę ciekawe doświadczenie.Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...