Skip to content

Inspiro - alternatywa dla mobilnego GG

Posted on:6 października 2008 at 22:38
Reading TIme:1 min czytania

to zdecydowanie najciekawsza alternatywa od czasów jadugadu i w dodatku w pełni funkcjonalna. Jak na aplikację przystało, jest kolorowo i proste w obsłudze.

Inspiro powinno obsłużyć wszystkie telefony komórkowe, posiadające obsługę J2ME z poprawnym skofigurowanym połączeniem internetowym. Dodatkowo możemy wysyłać darmowe smsy do znajomych bądź też nawiązać nowe kontakty z osobami będącymi w pobliżu. Mam wrażenie, że jest to mobilna wersja sympatii, choć żadnych z tym serwisem powiązań nie ma.

Konfiguracja ani na moment nie sprawaia żadnych problemów, jedynie obsługa może nie jest tak sympatyczna, jak to jest w mobilnym GG. Więcej szczegółów znaleźc można oczywiście na stronie. Poniżej znajdziecie screeny zrobione z nokii e50-2 ;)

Mozna pobrać za pośrednictwem telefonu, na pc zarówno instalkę na komórkę i jak komunikator PC. Wadami całego programu jest konieczność zakładania konta w tym serwisie no i zbytnio wolno się uruchamia - być może zależy od wielkości listy kontaktów. Poza tym dobrze by było, gdyby w kolejnych aktualizacjach, developerzy umieścili licznik transferu, jak to bywa w innych komunikatorach.

Natomiast nie wiadomo mi nic na temat legalności tego programu, tzn. czy GG może się znaleźć w tym programie jako dodatek. W każdym bądz razie, można korzystać, póki można ;)Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...