Skip to content

posesyjnie..wakacyjnie

Posted on:2 lipca 2008 at 01:31
Reading TIme:1 min czytania

W końcu stało się to, czego pragnąłem od dwóch miesięcy - Wakacje. Przedwczoraj zdałem ostatni egzamin z podstaw automatyki, powalczyłem także o zaliczenie z tego przedmiotu i powiem szczerze - poniedziałek zdecydowanie był udany.

Niestesty nie uchroniłem się przed kampanią wrześniową z trzech przedmiotów, które, zgodnie z przewidywaniami, okazały się najtrudniejszym w czwartym semestrze, a są to: Języki Formalne i Komplilatory (AWK, LEX, YACC), Systemy Operacyjne (w sumie na własne życzenie) i Programowanie Deklaratywne (w całości prolog). Cóż, czeka mnie sporo nauki pod koniec sierpnia, a już nie wspominając o praktykach zaczynające sie od 11 sierpnia a kończące sie 14 września - 6tygodni.

Pomijając sprawy związane z uczelnią, w wakacje wiele rzeczy chcę zrobić. Przede wszystki zająć się z Kubuntu (a dokładnie uruchomieniem modemu pod tym systemem), zaś podszkolić się z PHP, a także zrealizowac szereg zleceń z projektowanie stron www - tutaj w przeciwienstwie do innych, będę stawiał na zgodność z nowymi standardami. Plany planami, a gdzie jeszcze spontany, spotkania z przyjaciółmi, wycieczki rowerowe, wypady poza region Wielkopolski czy nawet i też poza Polska. Wszystko się sprowadza do kasy ;)

Zatem życzę udanych wakacji wszystkim, zwłaszcza studentkom i studentom, którzy przez rok pracowali na pełnych obrotach na uczelni i jak poza nią :DMożesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...