Skip to content

Styczniowo

Posted on:30 stycznia 2009 at 19:52
Reading TIme:2 min czytania

Pierwszy miesiąc nowego roku prawie za nami, toteż pokusiłem się o mini podsumowanie miesiąca, nie tyle co sie działo w blogosferze, a tyle co u mnie  było słychać.

Można by napisać, że nic ciekawego, odkrywczego, ale po części zacząłem realizację postanowień noworocznych - ruszyć w Polskę, ale najpierw Poznań. Dokładnie 10 stycznia poraz pierwszy wogóle przybyłem na poznańskiego poolday’a, w ramach tej imprezy mogłem zagrać w bilarda z kilkoma osobami z blip’a a także poznać nowe osoby np. Kasię z Warszawy. Potem wspólna imprezka w Al Mirage, któe tak aporops serdecznie polecam wszystkim Poznaniakom.

W trakcie rozmów często rozmawiano o Poolcampie, zapowiadany w grudniu jako 10.te spotkanie blipowiczów z Trójmiasta przy stole bilardowym, aczkolwiek zawsze towarzyszyły osoby z zewnątrz, głównie z W-wy. Tym razem nie mogłem odmówić sobie takiej imprezy na Wybrzeżu i poznania osób w realu. I tak tydzień temu (23.01) w towarzystwie dwóch pań z Wrocława (^Carmenee i ^Kavka) wyruszyliśmy samochodem do Gdańska a kierowcą był Filip Tepper, któremu jeszcze raz dziękuję za transport.

Było zwiedzanie Gdańska (w towarzystwie Kavki i Olega a przewodnikami byli Matipl i Klisiu) i Gdyni, sprawdziłem czy woda w morzu jest wciąż słona ;), a także poznawałem kolejne osoby, znane mi tylko z Internetu, m.in. Tomasza Topę, Kashmir, Waldemara, Harnira, Datrio, Kali, Ipsen03 (…)  - dużo by wymieniać, a tych których pominąłem, serdecznie przepraszam. Był bilard, była kolacja a na zakończenie oczywiście imprezka w Uchu. Krótko - to był bardzo udany weekend, oby takich było sporo w różnych miejscach na mapie Polski. I na koniec - Matiemu dziekuję za nocleg.

A styczeń kończy się z dobrze rozpoczętą sesją egzaminacyjną i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Życzę wszystkim studentkom i studentom udanej sesji (także gratuluję tym, którzy już mają to za sobą).

P.s.: Gdyby ktoś był chętny na spotkania tego typu np. w Poznaniu, to zapraszam na #blipiwo #poznan, ponieważ jutro odbywa się kolejne spotkanie przy piwie, na które niestety nie moge przybyć.Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...