Skip to content

DJ Mag Top 100 Djs 2008 - mały komentarz

Posted on:30 października 2008 at 02:32
Reading TIme:1 min czytania

Dziś o północy DJ MAG ogłosił wyniki na najlepszego dj’a 2008 roku, zostały one opublikowane, jakże nie inaczej, przez portal ftb.pl. Nie są one zaskakujące, bo od lat najlepsi dj zajmują czołowe miejsca, aczkolwiek mam zastrzeżenia.

Od lat bez przerwy czołowe miejsca zajmują: Armin Van Buuren, Tiesto, Paul Van Dyk i Above and Beyond - wszyscy reprezentują gatunek Trance i jego pochodnie; wynika to z upodobań słuchaczy, którzy są pieszczeni przez organizatorów wielkich eventów, chociażby jak White Sensation, Armin Only, SoS @ Poznan czy też znany Sunrise. Natomiast ciekawostką jest wysoka bo piąta lokata Davida Guetty - jego twórczość nie trzeba przedstawiać, ale jednak pozostawia wiele niewiadomych, zaś jego muzyka (miksy) jest na przemian electro-housem, pop’em. etc. Szkoda tylko, że mój ulubiony house’owy dj, Tocadisco, zanotował wejście na 98 miejscu, ale ufam, że będzie tylko coraz lepiej =)

Jeszcze większe zdziwienie wywowało 76.miejsce Magdy - nieznanej dla mnie pani dj. Nawet FTB nie zadbało o jej biografię i dyskografię, ale za to Wujek Gógel podpowiedział co nieco. Niby to polka, bo to Magda Chojnacka, na codzień rezydent w jednym z berlińskich klubów. Będzie trzeba nawiązać nową znajomość z nią. A Tiddey.owi gratuluję..Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...