Skip to content

VIVAT ACADEMIA!

Posted on:30 września 2008 at 23:51
Reading TIme:1 min czytania

Oficjalnie od jutra zaczynam 3 rok studiów na mojej uczelni, za to dziś zakończyłem faktycznie rok drugi z 3ma poprawkami, w tym jedno zaliczone na pewno. Nie jest to zły wynik, ale mogło by być lepiej.

W każdym bądź razie, przed nami miesiące nauki, walk z profesorami a także imprez i spotkań z ekipą. Nieraz pewnie będą klęski, upadki i narzekania, ale zawsze będzie miejsce na  imprezy, zabawy, odpoczynek. W końcu w życiu zawsze musi być zerowy bilans.

Jaki będzie nadchodzacy semestr? Z tego, co wynika z planu, mam 6 przedmiotów i lajtowy plan, jedynie czwartki i piątki będą ciężkie, gdyż kończyć będę koło 17tej. Niemniej będzie czas na naukę i realizację projektów, tak by zdążyć na czas. Jakie zatem przedmioty bede miał?

Z powyższej listy przedmiotów, SBD i OI to kontynuacja z poprzedniego semestru i będzie trzeba odj**ac projekt. Mimo małej liczby przedmiotów, nie będzie łatwo, jednak trzeba będzie się postarac bo w końcu zaczynają się przedmioty, które faktycznie są związane z czystą informatyką :P.

Trzeba teraz pozbierać materiały, chodzić na wykłady (to będzie cholernie trudne) no i zaliczać labki.

VIVAT ACADEMIA ;)Możesz napisać do mnie e-mail, wiadomość na Telegramie lub wyszukać mnie na Mastodonie.
Loading...